Jak zvládat úzkost a strach

Webinář
Ve čtvrtek 28.října 2021 v 10:00
s Mgr. Katarínou Durkáčovou
Vyprodáno

Divili jste se už někdy proč jste tak často v napětí, nervózní a plní úzkosti? Vnímáte, že je pro Vás těžké se uvolnit, nic neřešit a jednoduše si užít chvíle pohody a radosti? Stojíte o změnu, ale napadá Vás, že Vaše potíže nejsou tak závažné, abyste vyhledali terapii? A vlastně nevíte, kam se jinak obrátit pro kvalitní informace od odborníků na duševní zdraví?

Tento live interaktivní webinář jsem tvořila přesně pro Vás!

  • Dozvíte se proč vlastně prožívame úzkost a strach a k čemu nám slouží. 
  • Jaké nejčastější zdroje úzkosti vidím ve svoji vlastní praxi. 
  • Zkusíte si, jak lze s úzkostí a strachem zacházet tak, abyste mohli žít život, jaký si přejete. 
  • A také se dozvíte, co rozhodně nedělat.

Je fér také zmínit, co se na webináři nedozvíte a co Vám nemůže nabídnout. Nedozvíte se, jak skoncovat s veškerou úzkostí a strachem v životě. (Ale dozvíte se, proč to nejde a proč by to nebylo žádoucí). Účast na webináři také nevyléčí úzkostnou poruchu. Může být ale vhodným doplňkem již probíhající léčby.

Moc ráda se s Vámi na webináři potkám a je na Vás, jakým způsobem se zapojíte. Máte možnost poslouchat s vypnutou kamerou a mikrofonem, nebo se nechat vidět a slyšet a klást otázky. Webinář proběhne v aplikaci ZOOM od 10:00 do 14:00. Pokud byste webinář nakonec nestihli, nebo Vám ušla nějaká jeho část, budete mít ještě 14 dnů k dispozici záznam.